| English | فارسی | Turkce | map

محصولات و خدمات شرکت بازرگانی مینار

شرکت بازرگانی مینار قادر است در تمامی زمینه های تجاری با سازمان ها, شرکت ها, تولید کنندگان و بازاریان جهت نمایش, فروش, بازاریابی و واردات و صادرات کالاهای مورد نظر خود همکاری داشته باشد

مشاوره بازرگانی

خرید و فروش داخلی

04 تیر 1390

   شرکت مینار علاوه بر دارا بودن پرتال صنعتگران مینار و تولید محصولاتی خاص و مرغوب قادر به همکاری با تولید کنندگان و سازمان های دیگر جهت فروش یا تامین مواد اولیه و محصولات مورد نیاز خود می باشد.

   در این بین شرکت بازرگانی مینار قادر به خرید و فروش محصولات تولیدی داخل است که خود عاملی بر افزایش تولید خواهد بود.

   خرید و فروش داخلی در کشور نه تنهای می تواند عاملی بر رشد و شهرت برند تولیدی مورد نظر گردد بلکه باعث افزایش تولید و رفاه اقتصادی خواهد بود.


مشاوره بازرگانی

نمایندگی انحصاری

04 تیر 1390

   شرکت مینار قادر به همکاری با تولید کنندگان و وارد کنندگان بصورت نمایندگی انحصاری است و شرکت مینار پس از انجام تحقیقات مورد نظر قادر به پاسخ گویی و اقدام برای شروع همکاری خواهد بود.

   شرکت مینار با دارا بودن کادری مجرب و آگاه به بازار قادر به همکاری با شما به عنوان یک نماینده انحصاری خواهد بود. البته این نکته نیز حائز اهمیت است که شرکت مینار بدلیل آگاهی از تولیدات موجود و سطح کیفیت محصولات می تواند عاملی برای سنجش و ارائه بهترین کیفیت باشد, که این امر برای تولید کنندگان عاملی جهت قدرت نمایی خواهد شد.


مشاوره بازرگانی

نمایندگی منوعل

04 تیر 1390

   شرکت بازرگانی منیار به منظور حفظ انعطاف در تجارت و سیاست کاری خود قادر به همکاری بصورت نمایندگی منوعل نیز می باشد و در این نحوه همکاری نیز سعی و تلاش خود را مبنی بر افزایش فروش محصولات خواهد کرد. این امر سبب می شود تا میزان رقابت بین تامین کنندگان و کیفیت محصولات تولیدی افزاش یابد و محصولای با کیفیت بهتر به بازار ارائه شود.


مشاوره بازرگانی

صادرات و واردات

04 تیر 1390

   شرکت بازرگانی مینار محدود به تجارت داخلی نبوده و قادر به همکاری با تجار و بازرگانان جهت صادرات و واردات محصولات مورد نظر خواهد بود.

   البته در برخی مسائل و زمینه های کاری شرکت مینار واردات خود را محدود کرده است تا تاثیری حتی ناچیز در میزان تبادلات (خرید و فروش) داخلی و افزایش صادرات به کشورهای دیگر بمنظور رفاه اقتصادی داشته باشد.


مشاوره طرح و اجرای واحد های تولیدی

طراح و مجری واحد های تولیدی

04 تیر 1390

   شرکت مینار با دارا بودن کادری بسیار مجرب در زمینه صنعت مواد شیمیایی قادر به ارائه و اجرای طرح های تولیدی شما می باشد؛ کافیست به منظور مشاوره و هرگونه اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

   ما با شما تماس بگیریم !

دلیل وجود شرکت بازرگانی مینار؟

8 مهر 1390

شـرکـت بـازرگـانی میـنار تنهـا شـرکتی است کـه درصـدد یـافـتـن بـازارهـایـی مـتـنـوع و کـالاهـایـی بـاکـیـفـیـت و قیمتی مناسب می باشد و قادر به همکاری با تمامی بنگاه ها و تولید کنندگان جهت یافـتن مـواد اولیـه، بازار فروش محصولات، ترخیص کالا، دریافت نمایندگی و ... می باشد.